koordynator nieruchomości / specjalista ds. nieruchomości

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

 Dla naszego klienta z branży oprogramowania komputerowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 29097
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

 Prace związane z koordynowaniem :

  • kompleksowe administrowaniem obiektem w tym koordynowanie wszystkimi podmiotami współpracującymi.
  • nadzór nad przepływem i archiwizacją dokumentacji
  • rozwijanie oraz utrzymanie pozytywnych relacji z właścicielem budynku oraz kontrahentami zewnętrznymi
  • koordynowanie prac naprawczych i remontowych

Prace związane z porządkiem i konserwacją obiektu :

  • nadzorowanie usterek
  • proste prace porządkowe
  • częste obchody obiektu
  • dbanie o części wspólne

Oczekiwania:
  • znajomość systemów HVAC ( ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja )
  • znajomość prawa polskiego w zakresie BHP oraz zarządzania budynkiem
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • stan zdrowia pozwalający na dźwiganie ciężarów do 25 kg
  • umiejętności negocjacyjne
  • zdolność czytania rysunku technicznego w formacie CAD będzie dodatkowym atutem

Oferta:
  • na początek umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • wysokie wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)