Koordynator/ Konsultant Projektów IT (Kadry i Płace)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

W związku z dużym i dynamicznym rozwojem naszej firmy związanym z pozyskaniem nowych projektów aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Koordynator/ Konsultant Projektów IT (Kadry i Płace)Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Koordynowanie prac zespołu projektowego w ramach kontaktów z Klientem, zbierania danych, ustalania harmonogramów i poszczególnych etapów realizacji projektów m.in. migracji danych,
  • Rozpoznawanie potrzeb Klienta,
  • Diagnozowanie punktów krytycznych i ryzyk w ramach prowadzonych działań,
  • Nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie związane z koordynowaniem projektów z zakresu kadr i płac,
  • Znajomość systemu Teta lub innego systemu kadrowo - płacowego,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym zmiennym środowisku biznesowym,
  • Znajomość języka angielskiego na minimum dobrym poziomie (warunek konieczny – komunikacja w kontaktach z Klientem),
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne.

Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji, dostęp do najnowszych rozwiązań, pracę z najlepszymi na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.