Koordynator Komórki Energetycznej

Michael Page

Śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisko będzie odpowiedzialna za nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem  systemu ciepłowniczego i sieci gazowych, oraz zarządzanie podległym zespołem.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, lider w branży produkcji chemicznej. W związku z dalszymi planami rozwoju i przejmowaniem produkcji, obecnie szukamy osoby na stanowisko Koordynatora Komórki Energetycznej

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu ciepłowniczego i sieci gazowych,
  • Opracowywanie grafików zmianowych w systemie 3- zmianowym i 4-brygadowym,
  • Nadzorowanie prac konserwacyjnych kotłów oraz urządzeń przygotowania wody kotłowej,
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie ilości pobranej wody i gazu w procesie produkcji pary technologicznej,
  • Zarządzanie podległym zespołem,
  • Prowadzenie prawidłowego procesu produkcji pary technologicznej,
  • Prowadzenie i sprawdzanie parametrów mediów oraz kontrola ich zużycia,
  • Sprawdzanie i regulowanie pracy kotłów,
  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych oraz doskonalących.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe energetyczne lub podobne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wiedza w temacie budowy urządzeń cieplnych, kotłów, gospodarki energetycznej,
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowiskach dozoru oraz eksploatacji w grupach G2 i G3.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią,
  • Dostęp do szkoleń, umożliwiamy rozwój kompetencji,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Świadczenia związane z ubezpieczeniem medycznym.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page