Koordynator IT

Power Media

Kęty, śląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kęty

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad infrastrukturą informatyczną i telekomunikacyjną –prowadzenie monitoringu infrastruktury, sieci i usług teleinformatycznych
  • Prowadzenie monitoringu bezpieczeństwa, utrzymywanie środowisk monitorujących
  • Zarządzanie incydentami, organizowanie i koordynowanie prac naprawczych
  • Rozbudowa i unowocześnianie struktury IT w zakresie infrastruktury, sprzętu, oprogramowania i usług
  • Archiwizacja danych i zapewnianie bezpiecznego ich gromadzenia
  • Dbanie o optymalną konfigurację urządzeń i ich jakość dla zapewnienia wysokiej efektywności pracy
  • Nadzór nad kontraktami i outsourcing-owymi z firmami wspierającymi organizację w działaniach opisanych wyżej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zarządzaniu technicznym obszarem IT (preferowane wielooddziałowe, wielofirmowe środowisko) – znajomość infrastruktury teleinformatycznej (w tym obszary sieci teleinformatycznych, przetwarzania danych,komunikacji i łączności)
  • Doświadczenie w „strategic sourcing"
  • Znajomość ITIL (preferowana certyfikacja)
  • Znajomość metodyk prowadzenie projektów (Prince, PM, Agile –preferowana certyfikacja)
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami IT (VDI, ERP,DRP)
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu, rozbudowie i unowocześnianiu struktury IT
  • Znajomość zagadnień z obszaru bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej w języku angielskim)
  • Znajomość pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość narzędzi do monitorowania i zarządzania zasobami IT
  • Umiejętność przewidywania i identyfikowania przyszłych potrzeb biznesowych związanych z IT

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realizacja wielu wyzwań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media