IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Koordynator Działu

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tarczyn k. Piaseczno, Raszyn, Grójec, Nadarzyn, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Warszawa

 Zadania / Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem ok. 15 osób;
  • Zarządzanie działem produkcji;
  • Wyznaczanie priorytetów i określanie celów;
  • Współpraca z działem handlowym przy ustalaniu harmonogramu prac produkcyjnych;
  • Udoskonalanie procesów;
  • Odpowiedzialność za wyniki działu produkcji.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej będzie miłym atutem;
  • Znajomość mechaniki i elektryki będzie miłym atutem;
  • Mile widziane jest zainteresowanie motoryzacją;
  • Zmysł techniczny;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Wszechstronność.

Firma oferuje:

  • Szeroki zakres obowiązków;
  • Poszerzanie kompetencji;
  • Odpowiedzialne stanowisko;
  • Zarządzanie zespołem;
  • Umowę o pracę;
  • Pracę w firmie o kapitale międzynarodowym;
  • Uśmiech w firmy;
  • Miłą atmosferę.

IDES od 19 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł maszynowo-inżynieryjny poszukuje kandydatów na stanowisko.

Miejsce pracy: Tarczyn

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.