Opis stanowiska pracy

Koordynator działu technicznego będzie odpowiedzialny za zapewnienie ciągłej, bezpiecznej i ekonomicznej eksploatacji budynku, osiąganie optymalnych parametrów użytkowych urządzeń i systemów w tym zużycia energii, wody i CO, planowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania budynku hotelu oraz prowadzenie dokumentacji technicznej. Ponadto do obowiązków koordynatora działu technicznego będzie należała organizacja pracy działu. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zapewnienie i utrzymanie prawidłowego stanu wyposażenia technicznego hotelu (instalacji oraz urządzeń) oraz za kontrolę utrzymania pokoi gościnnych.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, najlepiej o specjalności elektryk, automatyk
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • posiadanie wymaganych świadectw kwalifikacyjnych w zakresie eksploatacji i dozoru dla wszystkich grup i urządzeń instalacji występujących w hotelu (elektro-energetyczne, ciepłownicze)
  • uprawnienia SEP (eksploatacyjne)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność obsługi komputera (Windows/MS Office)
  • znajomość przepisów prawnych w zakresie eksploatacji budynków
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę),
  • pakiet przywilejów pracowniczych (opiekę medyczną, kartę Benefit, oraz oferty specjalne dla pracowników Hoteli ACCOR na całym świecie)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 2002 ,Nr 101, poz. 923 ze zmianami, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżącej rekrutacji prowadzonej.”

Prezentacja firmy

AccorHotels

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Kontrola jakości