Koordynator Działu Technicznego (Rozwój Projektów i Przygotowanie Produkcji)

Gi Group Sp. z o.o.

Słubice, lubuskie

Miejsce pracy: Słubice

Zadania:

  • nadzór i kontrola nad sporządzaniem kalkulacji przed i powykonawczych poszczególnych produktów
  • ocena pod względem technicznym i funkcjonalnym oraz dobór technologii i procesu produkcyjnego do nowych projektów i produktów zlecanych przez dział handlowy
  • ocena rentowności i możliwości technicznych w zakresie nowych projektów i produktów zlecanych przez dział handlowy
  • planowanie nadzór i wdrażanie usprawnień w zakresie nowych produktów i projektów jak również w zakresie już realizowanych
  • podział pracy i projektów w dziale pomiędzy podległych pracowników oraz bieżąca kontrola i weryfikacja stanu wykonania i realizacji poszczególnych zadań
  • bieżący monitoring i kontrola postępu prac w dziale oraz zakresu zadań poszczególnych pracowników - ustalanie priorytetów i planu działań dla całego działu w uzgodnieniu z Dyrektorem Techicznym
  • nadzór i kontrola wykonania harmonogramów i planów działań przenoszenia lub uruchamiania nowych projektów lub produktów obejmujących cały proces
  • aktywizowanie i organizowanie współpracy wszystkich działów zakładu w zakresie realizacji nowych projektów i produktów
  • przeprowadzanie bieżących uzgodnień i działań korygujących w zakresie nowych projektów i produktów
  • raportowanie do Dyrektora Technicznego bieżącego stanu uruchamiania nowych projektów wraz z sygnalizacją zagrożeń lub problemów powodujących opóźnienia w harmonogramie
  • analiza projektowanie i doskonalenie procesu produkcyjnego w zakresie już istniejących projektów i produktów poprzez bieżące korekty i projekty racjonalizatorskie
  • przeprowadzanie analizy procesów w zakresie zgłoszonych nieprawidłowości lub odchyleń w zakresie już istniejących projektów, procesów lub produktów
  • stały kontakt z klientami w zakresie realizowanych projektów
  • nadzór i kontrola opracowywania planów pracy, instrukcji stanowiskowych, zestawień materiałowych i innych dokumentacji techniczno-organizacyjnych związanych z projektami
  • nadzór i kontrola opracowywania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń w zakresie projektów
  • sporządzanie bieżących raportów zleconych przez przełożonych
  • optymalizacja procesów produkcyjnych i produktów
  • uczestniczenie w planowaniu maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu inżynierii produkcji lub mechaniki i budowy maszyn
  • minimum 3 letnie doświadczenie na w/w stanowisku
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu wdrażania i rozwoju nowych projektów
  • bardzo dobra znajomość technicznych zagadnień w zakresie takich technologii jak: spawanie, zgrzewanie, tłoczenie, cięcie gazem, gięcie i obróbka mechaniczna metali
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z kalkulowanie produktów i planowaniem procesu produkcyjnego (ustalanie przebiegu i realizacji procesu produkcyjnego - kroków pracy na bazie zapytania klienta, rysunku technicznego produktu i specyficznych wymagań klienta)
  • znajomość zagadnień związanych z planowaniem i harmonogramowaniem wdrożeń nowych projektów łącznie z przenoszeniem projektów od klientów lub z innych zakładów
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy swojego i podległych pracowników
  • znajomość zagadnień z zakresu podziału pracy w zespole, kontroli i egzekwowania wykonania powierzonych zadań i obowiązków przez podległych pracowników
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz w miłej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość ciągłego zawodowego doskonalenia się poprzez szkolenia, kursy i seminaria
  • stabilność zatrudnienia i rozwój zawodowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.