Koordynator działu serwisu

Perfect Consulting

Chwaszczyno, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting rekrutuje dla IZIPAK.

IZIPAK od 20 lat pomaga Klientom na każdym etapie procesu pakowania, dostarczając nowoczesnych i profesjonalnych maszyn, urządzeń i materiałów eksploatacyjnych, bazując na doświadczonym i znakomicie wykwalifikowanym zespole. Współpracuje z czołowymi producentami systemów pakowania na świecie. Oferowane przez nich rozwiązania były wielokrotnie nagradzane. Do grona Klientów należą zakłady przemysłowe z różnych gałęzi przemysłu, zarówno z kraju, jak i zagranicy.

Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

• Przygotowywanie harmonogramu pracy działu serwisu i przydzielanie zleceń serwisantom

• Prowadzenie i przechowywanie dokumentacji technicznej, raportów serwisowych, ewidencji maszyn i napraw

• Zapewnienie odpowiedniego stanu części zamiennych i narzędzi niezbędnych do wykonywania prac serwisowych

• Przygotowywanie ofert na wykonanie usług serwisowych i sprzedaż części zamiennych

• Przyjmowanie zleceń montażu i napraw

• Diagnoza stanu maszyn przeznaczonych do naprawy

• Naprawa gwarancyjna oraz pogwarancyjna maszyn

Co możemy Ci zaoferować:

• Stabilne warunki zatrudnienia w uparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne warunki finansowe plus premie

• Ubezpieczenie grupowe

• Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Profil Kandydata

• Wykształcenie techniczne elektromechaniczne

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

• Dobra organizacja czasu pracy

• Znajomość pakietu MS Office

• Prawo jazdy kat. B

• Mile widziane uprawnienia SEPA

• Znajomość języka angielskiego – min. B1

• Komunikatywność, otwartość

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
ubezpieczenie zdrowotne, premie miesięczne/kwartalne
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta