koordynator działu obsługi klienta i wsparcia technicznego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży technicznej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr ref.: 40591
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • operacyjne wsparcie klientów w zakresie koordynacji zamówień i dostaw
  • udoskonalanie procesów obsługi klienta w firmie z branży technicznej
  • stała współpraca z centralą firmy w Niemczech
  • bieżąca komunikacja z magazynem w celu dopilnowania terminowości dostaw
  • wsparcie i koordynacja zespołu w kontakcie z klientami
  • praca w systemie SAP
  • wykorzystanie j.angielskiego w komunikacji z centralą firmy i klientami
  • wdrażanie nowych rozwiązań, pomysłów i usprawnień

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • doświadczenie we wdrażaniu i usprawnianiu procesów obsługi klienta (zamówienia, dostawy, wsparcie techniczne)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta w firmie o profilu technicznym
  • kompetencje jak i doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu
  • komunikatywność, samodzielność, kreatywność
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programu SAP
  • mile widziana znajomość j.niemieckiego i/lub j.rosyjskiego
  • bardzo dobra obsługa programów MS Office

Oferta:
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu na stanowisko kierownika działu
  • pracę w firmie technicznej z ugruntowaną pozycją na rynku
  • długofalowe zatrudnienia
  • umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozbudowany system szkoleń

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)