Opis stanowiska pracy

Pessoas e Sistemas, portugalska firma specjalizująca się w doradztwie personalnym i zarzadzaniu zasobami ludzkimi, prowadząca działalność w zakresie rekrutacji i pozyskiwania kard, szkoleń i konsultingu, na zlecenie firmy z siedzibą i działalnością na terytorium Polski, poszukuje kandydatów o następującym profilu:
Koordynator Działu Handlowego
Miejsce pracy: Radomsko, woj. łódzkie
(Kobieta/Mężczyzna)
CC-08-16 P
Wymagania:
• Wyksztalcenie wyższe o kierunku: Inżynieria Mechaniczna i Materiałowa;
• Przynajmniej 6 lat doświadczenia zawodowego (preferowane umiejętności: obróbka metali / narzędzia tnące);
• Znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem działań handlowych i promocji nowych produktów;
• Doświadczenie w przemyśle mechanicznym i/lub materiałowym;
• Umiejętność czytania rysunku technicznego - CAD/CAM;
• Zdolność do planowania, organizacji, analizy i innowacji;
• Umiejętność prowadzenia przekonujących rozmów handlowych, negocjacji, budowania dobrych relacji międzyludzkich i zarządzania zespołem;
• Orientacja na rezultaty;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka portugalskiego.

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie i nadzór nad zespołem handlowym;
• Pozyskiwanie i współpraca z klientami;
• Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
• Zarządzanie wynagrodzeniami;
• Wspieranie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym;
• Umowę o pracę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z posiadanym doświadczeniem i pełnioną funkcją.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Prosimy o dopisanie klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm).
I hereby give consent for my personal data included in this application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997 (Journal of Laws 2002, item 1182 as amended).

Prezentacja firmy

Pessoas e Sistemas, portugalska firma specjalizująca się w doradz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria