Koordynator ds. Wsparcia Sprzedaży

IDES CONSULTANTS POLSKA Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł gumowy i tworzyw sztucznych poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży.

Firma została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 925.

Zadania / obowiązki:

  • kontakt z Klientami i Dostawcami, w tym w środowisku międzynarodowym,
  • wystawianie faktur sprzedażowych/ korekt/ not za zrealizowane dostawy/usługi,
  • współpraca z innymi Działami spółki, w tym również w ramach europejskiej grupy,
  • wonitorowanie należności i prowadzenie działań windykacyjnych zgodnie z procedurą,
  • raportowanie do przełożonego,
  • współpraca przy przygotowywaniu materiałów wizerunkowych firmy,
  • wsparcie działań Przedstawicieli Handlowych,
  • przygotowywanie zestawień, analiz i prezentacji,
  • praca w systemie komputerowym klasy ERP.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta min. 1 rok, mile widziane w branży B2B,
  • doświadczenie w pracach biurowych (fakturowanie, windykacja, przygotowanie analiz, raportów) min. 1 rok,
  • znajomość systemu komputerowego ERP (mile widziane),
  • znajomość ustawy o VAT,
  • wykształcenie wyższe bądź średnie,
  • wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • niezbędne prawo jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

  • pracę w renomowanej oraz stablinej organizacji,
  • zdobycie doświadczenia oraz rozwój w międzynarodowym środowisku,
  • umowę o pracę,
  • premie,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • dofinansowenie do studiów, kursów, szkoleń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
"Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami"