Meble Black Red White S.A.
Jesteśmy firmą od wielu lat działającą na rynku branży meblarskiej. Eksportujemy nasze produkty do ponad 40 krajów świata. Projektujemy i produkujemy meble w ponad 20 zakładach w Polsce i za granicą. Działamy poprzez sieć sprzedaży, posiadamy salony własne i partnerskie. Produkcja naszych mebli wynika z pasji i wysokiego zaangażowania wszystkich naszych Pracowników. Wspólnie tworzymy dobre miejsce pracy. Dbamy o dobre relacje, efektywność i zachowanie wysokich standardów.

Nasza Spółka BRW Sp. z o.o. z Mielca poszukuje pracownika na stanowisko:

Koordynator ds. Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Słupy (pow. olsztyński; gm. Dywity)

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość przepisów BHP.
  • Znajomość zagadnień technicznych w obszarze utrzymania ruchu.
  • Mile widziane 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu.
  • Zdolność myślenia analitycznego.
  • Umiejętności negocjacyjne.
  • Dokładność, odpowiedzialność, sumienność.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Komunikatywność oraz samodzielność.

Dlatego warto u nas pracować:

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
  • Zadbamy o Twój profesjonalny rozwój, dzięki specjalistycznym szkoleniom, w ramach naszej Akademii.
  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.

Zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie dokumentacji i harmonogramów przeglądów urządzeń dozorowych.
  • Opiniowanie technicznych i technologicznych parametrów maszyn i urządzeń.
  • Nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów bezpieczeństwa technicznego.
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej.
  • Organizacja przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń produkcyjnych.
  • Udział w komisjach odbioru technicznego i przekazywanie do eksploatacji środków trwałych.
  • Realizacja modyfikacji w wyposażeniu zakładu (instalacja nowych urządzeń i maszyn, demontowanie starych).
  • Planowanie dostaw części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, składanie zamówień na nowy sprzęt.
  • Współpraca na poziomie operacyjnym z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń.
  • Prowadzenie spraw związanych z ochroną środowiska.
  • Prowadzenie spraw w zakresie obsługi eksploatacji i remontów budynków, budowli dróg i mostów.
  • Prowadzenie spraw związanych z nieruchomościami i ubezpieczeniem majątku.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej Firmie wyślij CV przez formularz zamieszczony w linku poniżej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.