Koordynator ds. treści online

MyMedia s.r.o.

Praga, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy stale rozwijającą się, młodą i dynamiczną firmą czesko – słowacką, która posiada największy sklep internetowy z artykułami dla dzieci ( żywność, pieluchy, zabawki, wózki, foteliki samochodowe itd.). Od 2014 roku rozpoczeliśmy sprzedaż internetową także na terenie Polski.

Do zakresu obowiązków na wyżej wymienionym stanowisku będzie należało:
pisanie artykułów na blog – tworzenie nowych, wartościowych treści
pomoc przy tworzeniu struktury linkbuildingowej
tworzenie tekstów SEO
badania internetowe
tworzenie ankiet internetowych
przygotowywanie konkursów dla klientów e-shopu
pomoc przy tworzeniu strategii blogu
współpraca z innymi działami firmy – marketing, dział handlowy, serwis obsługi klienta, magazyn, logistyka, programiści i graficy
poszukiwanie możliwości współpracy z portalami internetowymi – wartościowymi pod względem linkbuildingu
koordynacja pracy zespołu związanego z obszarem social media
wsparcie dla product menagera
współpraca ze wszystkimi innymi członkami zespołu Feedo
samodzielna, odpowiedzialna praca
praca nad rozwojem strony naszego sklepu internetowego
Główne obowiązki
tworzenie artykułów na blog i dbałość o zgodność tekstu z grafiką
tworzenie konkursów oraz ich kompleksowa obsługa
kontrola produktów na stronie sklepu
tworzenie tekstów marketingowych
dbanie o przystępność i przyjazność bloga
inicjowanie nowych projektów
kontrola efektywności reklam zamieszczonych w internecie
monitoring nowości występujących w obszarze social media oraz tworzenie ciekawych, interaktywnych treści dla osób zainteresowanych stroną internetową naszego sklepu
profesjonalna komunikacja w obszarze macierzyństwa, rodzicielstwa z klientami sklepu
ocena treści publikowanych na stronie sklepu
regularne raportowanie

Oferujemy:
pracę w rozwijającej się firmie z wielkimi ambicjami w CZ, SK, PL
wynagrodzenie początkowe (okres próbny) na poziomie 22.000 Kc
służbowy notebook
bony sodexo
pracę w głównej siedzibie firmy
przestrzeń dla innowacji i kreatywności
pracę w firmie, gdzie biurokracja jest ograniczona do minimum, a pracownikom dajemy dużą swobodę i elastyczność
bezpośrednią komunikację z właścicielami firmy

Prezentacja firmy

Jesteśmy stale rozwijającą się, młodą i dynamiczną firmą czesko –... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 300PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Kadra zarządzająca, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja