Koordynator ds. Transportu Krajowego i Międzynarodowego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży stalowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: KdT/04/14

Główne obowiązki:
• Planowanie i organizacja wysyłek krajowych i zagranicznych;
• Kierowanie kilkuosobowym zespołem (operatorzy dźwigu, operatorzy wózka jezdniowego, kierowca, brygadzista);
• Optymalizacja kosztów transportowych;
• Stała współpraca z dostawcami transportu;
• Monitoring wysyłek i kontakt z odbiorcą;
• Sporządzanie dokumentów niezbędnych do wysyłki;
• Selekcjonowanie zewnętrznych firm transportowych i rozwiązywanie bieżących problemów z transportem;
• Współpraca z innymi działami;
• Raportowanie do Dyrektora Produkcji.

Wymagania:
• Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale transportu w firmie z branży produkcyjnej – warunek konieczny;
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny;
• Znajomość zagadnień z zakresu transportu i spedycji krajowej i/lub międzynarodowej;
• Wykształcenie min. średnie;
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kierowaniu zespołem międzynarodowym;
• Mile widziana znajomość branży technicznej;
• Umiejętność pracy w zespole, sumienność, rzetelność, zaangażowanie;
• Bardzo dobra organizacja pracy oraz czasu pracy;
• Zadaniowe podejście do obowiązków.

Nasz Klient oferuje:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim;
• Pracę w wymiarze pełnego etatu;
• Wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od posiadanej wiedzy, umiejętności i zaangażowania;
• Możliwość wykonywania interesujących projektów technologicznych;
• Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. medyczny i sportowy);
• Pomoc przy relokacji.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny KdT/04/14 w temacie wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.