Koordynator ds. Systemów Komputerowych

Diebold Nixdorf Sp. z.o.o.

Kraków, małopolskie

Diebold Nixdorf jest jednym ze światowych liderów w dostarczaniu usług i technologii płatności dla banków i firm handlowych. Firma Diebold Nixdorf zatrudnia około 25 000 pracowników i jest obecna w ponad 130 krajach. W sumie na bazę zainstalowanych urządzeń Diebold Nixdorf składają się ponad dwa miliony bankomatów i systemów kasowych, obsługujących ponad 25 języków.

W Polsce Diebold Nixdorf prowadzi swoją działalność od 1990 roku. Główne biuro znajduje się w Warszawie, oddziały regionalne zlokalizowane są w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Szczecinie.

Aktualnie do naszego biura w Krakowie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • udzielanie zdalnego wsparcia klientom w zakresie problemów technicznych dotyczących stanowisk kasowych,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń,
  • współpraca z innymi poziomami wsparcia technicznego,
  • tworzenie raportów.

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office (głównie MS Outlook i MS Excel) oraz użytkowej obsługi komputera PC w stopniu dobrym,
  • poprawna dykcja i umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • mile widziane będą podstawy wiedzy z zakresu serwisu sprzętu komputerowego (PC, laptopy, drukarki, modemy),
  • doświadczenie w środowisku help desk lub call center będzie dużym atutem,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, 7 dni w tygodniu (także w święta).

Oferujemy:

  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • elastyczne godziny pracy w systemie zmianowym 24/7,
  • szkolenie od pierwszego dnia pracy,
  • w ramach umowy o pracę: prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenia na życie,
  • kartę Multisport.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.