IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Koordynator ds. sprzedaży

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Aktywne pozyskiwanie klientów w kanale HoReCa i detalicznym

Poszukiwanie nowych punktów sprzedaży

Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

Budowanie długofalowych relacji z klientami

Przygotowywanie ofert handlowych

Prezentacje sprzedażowe

Prowadzenie analizy sprzedaży i przygotowywanie raportów

Wymagania:

Wykształcenie wyższe

Doświadczenie w pracy w segmencie HoReCa i/lub detalicznym

Umiejętność analizy sprzedaży przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy

Bardzo dobra obsługa pakietu MS OFFICE

Prawo jazdy kat. B

Zaangażowanie i samodyscyplina

Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

Umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

Pracę w profesjonalnej firmie o silnej i stabilnej pozycji rynkowej

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o premie od sprzedaży

Samodzielność i odpowiedzialność przy realizacji zadań

Możliwość uczestniczenia w profesjonalnych szkoleniach - w tym zagranicznych

Możliwość rozwoju zawodowego

Atrakcyjny pakiet socjalny

Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.