Koordynator ds. Sprzedaży na Rynku Europejskim

TREBORD Sp. j.

Kościan, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

TREBORD

Firma TREBORD jest nowoczesnym i wiodącym producentem luksusowych mebli drewnianych. W naszej pracy kierujemy się zasadą że, Firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą, a kompetencje każdej z osób, pozwala nam tworzyć profesjonalny, i zgrany zespół.

Specjalista ds. Handlu Europejskiego

Miejsce pracy: Kościan
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:
- pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na powierzonym terenie
- realizacja założonych planów sprzedażowych
- współpraca z dotychczasowymi klientami
- doradztwo techniczno – handlowe
- przygotowywanie dokumentacji i oferty handlowej
- dbanie o dobre relacje z kontrahentami
- dbałość o wizerunek firmy

Wymagania

Wymagania:
- biegła znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację (warunek konieczny)
- minimum 2 letnie doświadczenie handlowe, preferowana branża meblowa
- dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
- umiejętność efektywnej organizacji pracy
- umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania trwałych relacji z klientami
- odpowiedzialność, inicjatywa i zaangażowanie
- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej rozwijającej się firmie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Firma TREBORD jest nowoczesnym i wiodącym producentem luksusowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca