Koordynator ds. Rozwoju Produktów i Kalkulacji

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za koordynację projektów związanych z rozwojem produktów (opakowań) przy współpracy z wewnętrznymi działami firmy, klientami oraz spółkami z Grupy.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, lidera w swoim sektorze - poszukujemy utalentowanej oraz nastawionej na rozwój osoby na stanowisko Koordynatora ds. Rozwoju Produktów i Kalkulacji.

Opis stanowiska

  • Koordynacja projektów w obszarze rozwoju produktów (opakowań):

- opracowanie harmonogramu projektu

- przygotowanie paletyzacji

- administracja danymi

- współpraca z klientem

  • Ścisła współpraca z zespołem Sprzedaży w celu rozwoju portfolio produktów
  • Sporządzanie analiz oraz kalkulacji cenowych
  • Monitorowanie i analiza rynku:

- poszukiwanie nowych dostawców

- spotkania z kontrahentami

- pozyskiwanie oraz analiza ofert

- udział w targach w Polsce i za granicą

  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie: Sprzedaż, Utrzymanie Ruchu i Rozwoju, Jakości, Produkcji oraz Obsługi Klienta

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w branży opakowań elastycznych)
  • Znajomość technologii oraz rynku opakowań
  • Bardzo dobre rozumienie procesów produkcyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
  • możliwość rozwoju w dużej firmie produkcyjnej
  • udział w projektach międzynarodowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page