Koordynator ds. Rozwoju Biznesu i Obsługi Kontraktów DE

N Port Sp. z o.o.

53-421 Wrocław, dolnośląskie

EnergiaPort to firma, która swoją działalność skupia na obszarze fotowoltaiki, budując naziemne i dachowe elektrownie słoneczne na terenie Unii Europejskiej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Od: N Port Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 53-421 Wrocław

W związku z chęcią rozwoju nowego rynku (Niemcy) poszukujemy osoby na stanowisko - Koordynator ds. Rozwoju Biznesu i Obsługi Kontraktów DE

Zadania:

- badanie rynku niemieckiego i ocena możliwości rozwoju firmy,

- reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dbanie o jej pozytywny wizerunek,

- pozyskiwanie nowych kontrahentów,

- budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami,

- obsługa kontraktów zagranicznych.

- wykształcenie wyższe

- doświadczenie w sprzedaży B2B,

- znajomość języka niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji,

- mile widziana znajomość innego j. obcego (angielski, francuski, niderlandzki),

- czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych,

- zorientowanie na cel,

- samodzielność i dobra organizacja czasu pracy.

Ze swojej strony oferujemy:

- umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,

- rzeczywisty wpływ na rozwój firmy,

- zadowolenie z wykonywanej pracy i naprawdę przyjazną atmosferę :)

Osoby zainteresowane i spełniające wymogi, prosimy o wysłanie CV.