Koordynator ds. produkcji

Mobilny HR

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rekrutacji Mobilny HR Ewa Kaczmarek (wpis KRAZ: 18796) dla naszego Klienta - producenta wyrobów metalowych, dostarczanych do ponad 10 branż z różnych sektorów gospodarki. Firma jest jednym z największych w Europie producentów drutu ostrzowego, a także dostawcą ogrodzeń. Zajmuje się również dystrybucją akcesoriów metalowych, wyrobów hutniczych, produktów magazynowych i innych lekkich konstrukcji stalowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem:

KOORDYNATOR DS. PRODUKCJI

Lokalizacja: Wysogotowo

Zakres obowiązków:

• Wprowadzanie zleceń produkcyjnych, rozpisywanie materiałów wsadowych i poszczególnych procesów produkcyjnych,
• Prowadzenie harmonogramu produkcji, sprawdzanie stanu terminowej realizacji zleceń,
• Wsparcie działu marketingowego przy wdrażaniu nowych produktów, projektowanie,
• Wdrażanie nowych technologii produkcyjnych, usprawnianie bieżących działań produkcyjnych.

W zamian chcemy zaoferować:

• Pracę w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,
• Wynagrodzenie: od 2800 – 3000 zł netto na okresie próbnym, później od 3300-4200 zł netto,
• Pracę od poniedziałku do piątku 8-16 w biurze w Wysogotowie,
• Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon,
• System szkoleń podstawowych i produktowych oraz wdrożenie do pracy,
• Pracę w wspierającym się młodym, ambitnym zespole,
• Możliwość zdobycia nowego zespołu – wszystkiego Cię nauczymy, nie wymagamy doświadczenia!
• Jasno określoną ścieżkę kariery z możliwością awansu i rozwoju.

Wymagania

Od Kandydatów wymagamy:

• Doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane,
• Wykształcenia wyższego technicznego,
• Znajomości programu ERP opartym na SAPie,
• Umiejętności organizacji i planowania pracy własnej,
• Komunikatywności, odpowiedzialności.

Prezentacja firmy

Biuro Rekrutacji Mobilny HR Ewa Kaczmarek (wpis KRAZ: 18796)

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji