Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie rejestracji, realizacji, aktualizacji i monitoringu zamówień oraz dostaw
  • Opracowywanie reklamacji
  • Serwis posprzedażowy
  • Dążenie do budowania długotrwałych relacji z klientami

Twoje kwalifikacje:

  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego języka (angielski, francuski, niemiecki)
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego lub rosyjskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej (spedycje)
  • Dobra znajomości pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy w zamian:

  • Wsparcie w organizacji i kosztach dojazdu z Zielonej Góry i Gorzowa
  • Stałą i stabilną pracę w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego
  • Możliwość nauki i rozwoju

Wymagania

Jeżeli uwielbiasz siedzieć przed komputerem i do tego godzinami rozmawiasz przez telefon to Steinpol Central Services Ci jeszcze za to zapłaci, oferując zatrudnienie w dziale obsługi klienta na stanowisku:

Prezentacja firmy

W Polsce, w ramach Grupy Steinpol zintegrowanych jest 8 zakładów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Kontrola jakości, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Praca dla studenta