KOORDYNATOR DS. OPERACYJNYCH język ukraiński

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service jest prężnie działającą, ogólnopolską agencją pracy oraz doradztwa personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2360.
Specjalizujemy się w organizacji zatrudnienia oraz rekrutacji, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko KOORDYNATOR DS. OPERACYJNYCH język ukraiński nr ref.  KO/B/16

Miejsce zatrudnienia: Białystok

Szukamy osób, które chętnie podejmą się zadań związanych m.in. za obsługą pracowników, wdrażaniem nowych kontraktów, pierwszym kontaktem z pracownikiem, organizacją zatrudnienia, pomocą w podpisywaniu dokumentów,  rekrutacją pracowników z Ukrainy na terenie Polski

Wymagania

Miło nam będzie spotkać się i porozmawiać z osobami, które:
• posiadają doświadczenie w zakresie kadrowo – płacowym
• posiadają doświadczenie w samodzielnej pracy biurowej i obsłudze Klienta
• posiadają wysokie umiejętności organizacyjne oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
• potrafią odnaleźć się w  pracy w sytuacji ciągłej zmiany,
• posiadają znajomość MS Excel w stopniu dobrym
• czynne prawo jazdy kat. B.
• biegła znajomość j. rosyjskiego i j. ukraińskiego

… poza tym szukamy osób
operatywnych, dobrze radząca sobie w stresujących sytuacjach, z dobrą organizacją czasu pracy, potrafiąca asertywnie, konsekwentnie i umiejętnie komunikować się z ludźmi.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja