Koordynator ds obsługi zleceń meblowych

Komandor Śląsk S.A.

Katowice, 40-403, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację pracy działu mebli oraz obsługę zleceń meblowych, tj.:
1) przyjęcie zlecenia oraz jego weryfikacja
2) wycena i przygotowanie oferty
3) przekazanie zlecenia do produkcji
4) nadzór nad realizacją
5) fakturowanie

Ponadto do obowiązków będzie należało monitorowanie cenników, koordynacja montaży, współpraca z działem zaopatrzenia, koordynację obsługi zleceń z ekspozycji firmowych.

Wymagania

- umiejętność pracy zespołowej
- dobra znajomość programu pakietu Office
- dobra organizacja pracy oraz dbałość o szczegóły
- czynne prawo jazdy kat. B
- mile widziane znajomość programów handlowo-księgowych
- mile widziane znajomość branży meblowej

Prezentacja firmy

Komandor S.A. jest firmą zajmującą się projektowaniem i pro- dukc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management