Koordynator ds. Obsługi Posprzedażowej

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proces obsługi klienta po etapie podpisania umowy deweloperskiej do wydania mieszkania.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper który od wielu lat realizuje projekty mieszkaniowe w Warszawie oraz miastach regionalnych.

Opis stanowiska

  • Pełna obsługa klienta po sprzedaży mieszkania
  • Przeprowadzanie procesu wprowadzenia zmian aranżacyjnych w lokalach
  • Przygotowywanie dokumentacji do ubiegania się o finansowanie przez Klientów
  • Bieżące monitorowanie płatności Klientów
  • Tworzenie oraz merytoryczna weryfikacja aneksów,protokołów, pism dla klientów
  • Przyjmowanie, weryfikowanie i ewidencja zgłoszeń w ramach rękojmi i gwarancji

Profil kandydata

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zdobyte w pracy bezpośrednio u dewelopera na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz AutoCAD
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Pracę zapewniającą ciągłe wyzwania
  • Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page