Dla Naszego Klienta, z branży budowlanej specjalizującej się w produkcji konstrukcji drewnianych i prefabrykowanych, szukamy kandydatów na stanowisko:

koordynator ds. montażu

Nr ref.: 39024
Praca stała
Lokalizacja: Szczecin Prawobrzeże

Zakres obowiązków:
  • organizacja procesu montażowego
  • planowanie i kierowanie montażami na poszczególnych etapach realizacji
  • zarządzanie podległym zespołem
  • zamawianie materiałów budowlanych
  • zarządzanie budżetem - rozliczenia, kosztorysy
  • dokonywanie czynności odbiorowych budów

Oczekiwania:
  • co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane budowlane
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi - będą dużym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • pracę w  firmie z branży budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • możliwości rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)