Opis stanowiska pracy

Learning Systems Poland - największa i najdłużej działająca sieć szkół języków obcych w Polsce do Działu Klientów Korporacyjnych w Krakowie poszukuje kandydatki / kandydata na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. METODYCZNYCH

Opis stanowiska:

  • rekrutacja i nadzór nad procesem zatrudniania i wdrażania lektorów
  • opieka metodyczna nad lektorami, w tym: wsparcie pod względem metodycznego prowadzenia zajęć, hospitacja zajęć prowadzonych przez lektorów i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji, prowadzenie rozmów okresowych z lektorami
  • obsada zajęć
  • śledzenie i analiza trendów w nauczaniu
  • zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług
  • przeprowadzanie testów potencjalnych słuchaczy i wskazywania im ścieżki nauki
  • nadzór nad procesem raportowania postępów klientom
  • przygotowywanie materiałów metodycznych
  • szkolenia lektorów
  • pomoc przy przygotowywaniu oferty szkoleń dla firm
  • prowadzenie audytów językowych wśród pracowników firm

Wymagania:

  • dyplom ukończenia wyższych studiów językowych (anglistyka lub lingwistyka stosowana)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w prowadzeniu grupy lektorskiej i nauczaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy i zorientowanie na cel
  • wytrwałość w dążeniu do celu (znalezienie i wyszkolenie odpowiednich lektorów)

Oferujemy:

  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do karty MultiSport

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Learning Systems Poland S.A. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Learning Systems Poland (marki: empik school i Speak Up) to naj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Kadra zarządzająca