KOORDYNATOR DS. MARKETINGU

IBBC Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Koordynator ds. Marketingu w IBBC Group odpowiada za promowanie usług z zakresu zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem za pomocą e-marketingu, organizacji specjalnych wydarzeń, kontaktów z mediami, spotkań na branżowych konferencjach i utrzymywania relacji z Klientami.

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie profili firmowych na Facebook oraz Linkedin

- Koordynowanie współpracy z podmiotami zewnętrznymi

- Przygotowywanie i organizowanie specjalnych wydarzeń (spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje)

- Spotkania z klientami

- Tworzenie tekstów marketingowych

- Stała współpraca z mediami

- Poszukiwanie nowych i niekonwencjonalnych pomysłów promocji usług

- Redagowanie/korekta treści w newsletterach

Wymagania

- Doświadczenie w e-marketingu

- Lekkie pióro

- Komunikatywność

- Kreatywność

- Podstawowa znajomość platformy Joomle

- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

- Umiejętność szybkiego uczenia się

- Mile widziane doświadczenie (lub zainteresowanie) w branży bezpieczeństwa

Oferujemy:

- Praca w zgranym zespole

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

- Możliwość rozwoju i awansu

- Zdobycie doświadczenia zawodowego przy międzynarodowych projektach

- Szkolenia ze standardów pozyskiwania i analizy informacji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

IBBC Group jest częścią najstarszej agencji detektywistycznej na świecie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media