Koordynator ds Marketingu

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukujemy Koordynatora ds Marketingu z doświadczeniem w branży nieruchomości.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowego dewelopera, poszukujemy obecnie osób z doświadczeniem w Marketingu, na stanowisko Koordynator ds Marketingu.

Opis stanowiska

  • Koordynacja zespołu marketingu
  • Opracowywanie strategii marketingowych
  • Planowanie mediów
  • Aktualizacja budżetów i media planów
  • Organizacja przetargów
  • Przygotowywanie umów i zamówień
  • Współpraca z agencjami i dostawcami
  • Przeprowadzenie analiz marketingowych
  • Przygotowanie materiałów marketingowych
  • Przygotowanie i koordynacja kampanii marketingowych
  • Przygotowywanie eventów i targów branżowych
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • Nadzór i bieżąca aktualizacja strony internetowej

Profil kandydata

  • Co najmniej 3 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Koordynatora Marketingu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi
  • Doświadczenie i znajomość branży nieruchomości (sektor deweloperski)
  • Wykształcenie wyższe (kierunek Marketing, PR, Socjologia)
  • Dobra znajomość MS Office, Adobe, Google Analytics oraz Adwords
  • Kreatywność
  • Dobre zdolności organizacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej organizacji
  • Stałe zatrudnienie
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę przy realizacji ciekawych projektów
  • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page