Koordynator ds. Leasingu Pracowników

Serwis Personalny Sp. z o.o.

61-361 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ: 1428 poszukuje samodzielnego Koordynatora ds. leasingu pracowniczego.

Zadania:
- samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji
- rekrutacja oraz administracja kadrowa ok. 100 pracowników tymczasowych u kilku Kontrahentów spółki
- przygotowywanie dokumentacji kadrowej wraz z wstępnym rozliczeniem do płac
- raportowanie oraz opracowywanie danych do faktur na początku miesiąca
Oferujemy:
- umowę o pracę na czas nieokreślony
- od pierwszych dni zatrudnienia opiekę merytoryczną i szkoleniową w zakresie rozwoju kierunkowego
- pracę w centrum Poznania – Galeria Green Point – w biurze o podwyższonym standardzie
- pracę z najlepszymi w branży
- inny niespotykany na rynku pozapłacowy benefit związany z czasem pracy od pierwszego dnia zatrudnienia
- zachęcamy do aplikowania osoby ze stopniem niepełnosprawności

Wymagania

- doświadczenie w zarzadzaniu grupą pracowników tymczasowych – min. 100
- dobra znajomość przepisów prawa pracy, Ustawy o Pracy Tymczasowej
- poparte sukcesami samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska niższego i średniego szczebla
- zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy (zmieniające się zapotrzebowanie na pracowników w cyklu dziennym)
- chęć rozwoju w obszarze HR
- mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe
- mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zmianą -

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca