Opis stanowiska pracy

- efektywne planowanie i organizacja działań na budowie,
- dbałość o jakość realizowanych robót,
- koordynacja zapotrzebowania na sprzęt i materiał dla poszczególnych zadań , zgodnie z dokumentacją projektową i kosztorysową,
- realizacja poszczególnych prac z uwzględnieniem optymalizacji pod względem technicznym, finansowym i organizacyjnym,
- opracowywanie harmonogramów realizacji budów,
- organizowanie pracy podległym pracownikom,
- kontrolowanie realizacji zadań wyznaczonych podległym pracownikom.

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego,
- min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
- wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe (np. Budownictwo),
- umiejętność ustalania priorytetów,
- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
- dyspozycyjność i zaangażowanie w prowadzone projekty,
- samodzielność,
- prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Spółka produkcyjna.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria