Koordynator ds. Biura i Administracji

Evercast

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli czujesz się dobrze w zarządzaniu pracą biurową, lubisz kontakt z ludźmi, chcesz brać udział w ciekawych i wymagających projektach oraz cieszyć się na co dzień przyjazną i twórczą atmosferą w pracy, nasza oferta jest skierowana do Ciebie.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
• Bardzo dobra znajomość pakietu Office
• Kreatywność, zaangażowanie i własna inicjatywa
• Komunikatywność
• Umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność, odpowiedzialność i otwartość na nowe wyzwania,
• Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
• Bieżąca obsługa administracyjna biura
• Koordynacja i nadzór nad obiegiem dokumentów
• Przygotowywanie ofert i umów
• Wystawianie dokumentów sprzedażowych i administracyjnych
• Pomoc w przygotowywaniu materiałów marketingowych oraz aktualizowanie serwisów social-media
• Utrzymywanie bieżącego kontaktu z klientami oraz dostawcami, zarówno krajowymi jak i zagranicznymi
• Organizowanie i koordynowanie dostaw
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczenia
• Udział w realizacji ciekawych projektów
• Pracę w zgranym zespole
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą aktywną w branży nowych technologii, która specjalizuje s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Kadra zarządzająca