Koordynator do spraw ofertowania i kosztorysowania

Biprocemwap S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe (budowlane, mechanika, energetyka)
  • wiedza z zakresu budownictwa, energetyki, technologii cementu i wapna
  • udokumentowane 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność kosztorysowania i przygotowania dokumentacji przetargowej – ofert
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność przedmiarowania robót budowlano – montażowych
  • znajomość programów Norma, Zuzia i AutoCad
  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji przetargowej i projektowej
  • znajomość ustawy o zamówieniach publicznych
  • prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowanie ofert oraz kosztorysów ofertowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: komputer, telefon
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
  • realna możliwość awansu zawodowego

Prezentacja firmy

Biprocemwap S.A. jest największym w Polsce biurem zajmującym się projekt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie