Koordynator Budowy

TSC Group s.c.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- przygotowanie, realizacja i kontrola budowy

- kontakt z podwykonawcami i dostawcami

- nadzorowanie terminowości realizacji prac

- raportowanie zaawansowania realizacji budowy

- umiejętność weryfikacji ofert i podejmowania decyzji

-przygotowywanie dokumentacji odbiorowej

Wymagania:

- wykształcenie wyższe, preferowane budowlane, techniczne

- język rosyjski lub angielski w stopniu komunikatywnym

- samodzielność i dynamiczność w działaniu

- dokładność i odpowiedzialność

- umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego

Prezentacja firmy

Firma TSC Group s.c. świadczy kompleksowe usługi w zakresie budow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie