Koordynator budowy - międzynarodowy projekt

Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

Globetek aktualnie poszukuje inżyniera budowy / koordynatora budowy, który dołączy do zespołu realizowanego w Rzeszowie międzynarodowego kontraktu.

Rola:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację prac oraz nadzór nad dokumentacją budowy pomiędzy wykonawcą a inwestorem oraz będzie brała udział w koordynacji zadań z pozostałymi firmami na budowie.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • koordynację prac na budowie oraz nadzór nad dokumentacją budowy
  • współpraca z inwestorem oraz pozostałymi firmami na budowie
  • udział w spotkaniach
  • tłumaczenia (PL - ENG - PL) dokumentów wewnętrznych oraz udział w tłumaczeniach na spotkaniach

Okres trwania kontraktu: 2-4 miesiące z możliwością przedłużenia

Oferujemy:

  • Udział w międzynarodowym projekcie w Rzeszowie
  • Zatrudnienie w zagranicznej firmie orferujacej możliwość udziału w wielu ciekawych projektach w całej Europie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub współpracę (zależnie od preferencji kandydata)
  • Wynagrodzenie do negocjacji
  • Dla osób spoza regionu możliwe zakwetorwanie

Wymagania względem kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie na kierunku budownictwo
  • Min. 1 rok doświadczenia na budowie w branży przemysłowej
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem prosimy o przesłanie aktualnego CV w j. angielskim poprzez portal Infopraca

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."