KOORDYNATOR BUDOWY - INŻYNIER BUDOWLANY

JH Constructions Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Cała Polska (głównie Polska południowa) - również praca w delegacji (OBECNIE REALIZOWANE PRZEZ FIRMĘ KONTRAKTY : KLIMKÓWKA, PUŁAWY, WARSZAWA) - aplikując należy pamiętać, że siedzibą firmy jest Nowy Sącz, praca w naszej firmie może wiązać się z wykonywaniem zadań w siedzibie firmy. Tutaj odbędzie się również rozmowa kwalifikacyjna.

OFERUJEMY UMOWĘ O PRACE, PEŁNY ETAT (CHYBA ŻE KANDYDAT NA WŁASNE WYRAŹNE ŻYCZENIE CHCE BYĆ ZATRUDNIONY W INNY SPOSÓB).

WSTĘPNIE OFERUJEMY 2000-4000 PLN JEDNAK JEŻELI UWAŻASZ ŻE POWINIENEŚ ZARABIAĆ WIĘCEJ (LUB MNIEJ) I JESTEŚ NAS W STANIE O TYM PRZEKONAĆ ZAZNACZ TO W LIŚCIE MOTYWACYJNYM.

Opis stanowiska:

- Rozdzielanie i planowanie pracy pracowników i podwykonawców - bezpośredni nadzór nad nimi,
- Prowadzenie budowy/robót,
- Kontrola stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi,
- Egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót,
- Bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie oraz zapotrzebowania na zasoby,

- Jeżeli pracownik posiada uprawnienia budowlane (co jest mile widziane, ale nie dyskwalifikuje kandydata bez uprawnień) to pełnienie obowiązków kierownika robót/budowy

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne w zakresie budowlanym,
- Bardzo dobra obsługa komputera oraz programów inżynierskich,
- Prawo jazdy.
- Znajomość przepisów prawa budowlanego,
- Doświadczenie we współkierowaniu budową i pracownikami/podwykonawcami, kosztorysowaniu inwestycji, tworzeniu harmonogramów,
- Bardzo dobra znajomość technologi robót budowlanych oraz montażowych,

Dodatkowym atutem będzie:

- Uprawnienia budowlane
- Doświadczenie przy ciekawych realizacjach,
- Wyższe wykształcenie,
- Znajomość FIDIC, PZP,
- Doświadczenie,
- Dodatkowe uprawnienia np. do montażu rusztowań, BHP itp.

JEŻELI NIE SPEŁNIASZ WSZYSTKICH WYMAGAŃ, ALE JESTEŚ PEWIEN, ŻE PODOŁASZ PRACY NA TYM STANOWISKU, A BUDOWA TO TWÓJ DRUGI DOM WYŚLIJ NAM SWOJE CV A W LIŚCIE MOTYWACYJNYM PRZEKONAJ NAS ŻE MAMY ZATRUDNIĆ WŁAŚNIE CIEBIE.

Prezentacja firmy

JH Constructions Sp. z o.o. jest młodą, efektywnie się rozwijającą firmą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
bez limitu.
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie