Opis stanowiska pracy

Do zakresu obowiązków będą należały szeroko rozumiane prace administracyjno-biurowe obejmujące m.in.:

• prowadzenie rejestru korespondencji wychodzącej i przychodzącej, nadzór nad obiegiem dokumentacji (w tym rejestracja dokumentacji, terminów spraw itp.) – kluczowa odpowiedzialność dla w/w. stanowiska
• wsparcie księgowości (wystawianie faktur i innych dokumentów);
• zarządzanie dostawami artykułów biurowych (negocjowanie cen z dostawcami, ustalanie terminów, odbiory artykułów, itp.);
• obsługa połączeń telefonicznych Kancelarii;
• kontakt telefoniczny oraz korespondencja administracyjna z urzędami, sądami oraz Klientami;
• zarządzanie i prowadzenie kalendarza spotkań Kancelarii;
• przygotowywanie i obsługa spotkań;
• wsparcie innych działów i bieżąca realizacja zleconych prac.

Wymagania

Oczekujemy:

• dobrej obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz urządzeń biurowych – WARUNEK KONIECZNY;
• sumienności, odpowiedzialności, dyskrecji - WARUNEK KONIECZNY;
• dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
• umiejętności pracy pod presją czasu oraz wykonywania wielu zadań jednocześnie;

Mile widziane:
• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych;
• doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej / sądzie / instytucji związanej ze stosowaniem prawa;
• referencje od pracodawcy i/lub uczelni.

Oferujemy:

• ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole;
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego oraz możliwości awansu w ramach struktur Kancelarii;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV, list motywacyjny oraz informację dotyczącą oczekiwanego wynagrodzenia do dnia 8 marca 2015 roku.

Kancelaria zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonej przez Marszałek i Partnerzy – Adwokaci, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat