Koordynator biura w agencji Public Relations

Garden of Words Sp. j.

02-922 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja PR i komunikacji marketingowej Garden of Words poszukuje energicznej osoby na stanowisko koordynatora biura.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- bieżąca obsługa sekretariatu, w tym: nadzór nad korespondencją i obsługa centrali telefonicznej
- nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie
- sporządzanie i redagowanie korespondencji firmowej
- zaopatrzenie biura w materiały biurowe, dbałość o urządzenia biurowe
- dbałość o porządek i wygląd biura (drobne prace gospodarskie)
- kontakt z dostawcami usług i zarządzanie dostawami do biura, w tym obsługa firmy kurierskiej
- przygotowanie i organizowanie spotkań służbowych i konferencji
- wsparcie konsultantów agencji w zakresie realizacji bieżących zadań
- przygotowywanie raportów, zestawień i analiz (MS Excel, Power Point) dotyczących pracy biura
- prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu
- inne prace zlecone

Wymagania

Wymagania:
- minimum dwuletnie doświadczenie w sekretariacie w firmie zatrudniającej min. 25 osób
- wykształcenie minimum średnie
- biegła obsługa programów MS Office i urządzeń biurowych
- umiejętność pracy i komunikowania się w grupie
- zdolności organizacyjne
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- skrupulatność, punktualność, sumienność
- umiejętność organizowania sobie pracy wg priorytetów oraz podejmowania decyzji i efektywnej pracy w zmiennych warunkach pracy i sytuacjach stresujących
- odpowiedzialność za powierzone zadania
- zaangażowanie w pracę i gospodarność
- znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Garden of Words to założona w 2007 roku, pierwsza w Polsce i jedn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media