Koordynator biura / Office coordinator

AUDITORS Sp. z o.o.

Wrocław, śląskie

Opis stanowiska pracy

Istniejąca od 2004 roku firma GS Auditors sp. z o.o., w związku z intensywnym rozwojem spółki poszukuje osoby na stanowisko  Koordynator biura, dedykowanego do wspólpracy z międzynarodową korporacją z branży nowoczesnych technologii.

Lokalizacja: Wrocław

Podstawowe obowiązki

  •  sprawne zarządzanie prawidłowym funkcjonowaniem obiektu firmy
  •  planowanie, organizowanie i nadzorowanie wszelkich prac remontowych, konserwacyjnych i modernizacyjnych
  •  stała współpraca z firmami zewnętrznymi oraz dostawcami mediów
  •  kontrola realizacji umów na usługi infrastrukturalne (ochrona, utrzymanie czystości, monitoring, systemy ppoż, dostawy wody i energii)
  •  udział w uzgodnieniach, opiniowaniu, koordynacji i nadzorze projektów inwestycyjnych
  •  ścisła współpraca z zarządcą budynku
  •  organizowanie spotkań, eventów wewnętrznych i zewnętrznych
  •  nadzorowanie budżetu biura.

Oferujemy:

  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •  pakiet socjalny i pakiet benefitów pozapłacowych
  •  możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  •  interesujący i szeroki zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  •  samodzielne, pełne wyzwań stanowisko
  •  przyjazną atmosferę i wsparcie koleżanek i kolegów

Wymagania

Nasze wymagania:

  •  wykształcenie wyższe administracyjne, techniczne lub ekonomiczne
  •  min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  •  bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  •  umiejętności rozumienia, przestrzegania oraz implementowania procedur
  •  umiejętności negocjacji i współpracy z wieloma podmiotami
  •  inicjatywa i dynamika w działaniu
  •  samodzielność i odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy
  •  biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

Odpowiedzialny przed: Dyrektor (Kierownik) ds. Administracyjnych / Administration Director (Manager)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami/tkami.

Prezentacja firmy

Istniejąca od 2004 roku firma GS Auditors sp. z o.o. Nasza firma ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa