koordynator biura obsługi klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Orneta, warmińsko-mazurskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 38430
Praca stała
Lokalizacja: Orneta

Zakres obowiązków:
  • koordynacja pracy działu handlowego (zespół 6 osób)
  • przygotowywanie raportów, zestawień, analiz uzyskanych wyników sprzedaży i obrotu
  • nadzór, ustalanie i monitorowanie warunków handlowych
  • ustalanie priorytetów, zadań
  • bieżąca obsługa i współpraca z klientami
  • monitorowanie spływu należności
  • bliska współpraca z innymi działami firmy: handlowym, logistycznym, produkcyjnym

Oczekiwania:
  • doświadczenie w handlu oraz w obsłudze klienta – mile widziane w branży przemysłowej, finansowej, ubezpieczeniowej lub telekom
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z kontrahentami
  • znajomość obsługi SAP
  • umiejętność analizowania danych
  • doświadczenie w kierowaniu niewielkim zespołem, koordynowaniu pracy zespołu handlowego
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, zwłaszcza Excel

Oferta:
  • zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uzyskania dodatkowych premii

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)