Asystentka Zarządu

Mann Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Mann Sp. z  o.o.

Od: Mann Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki:

  • planowanie i zarządzanie procesami operacyjnymi Biura Zarządu,
  • organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych biura,
  • rozliczanie, nadzorowanie, kontrola nad obiegiem dokumentów, fakturowanie,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie w branży transportowej,
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz dokładność,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość pakietu Office, Word, Excel, Outlook, programów ERP – dodatkowy atut,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, pracę na pełny lub ¾ etatu,
  • umowę o pracę,
  • laptop, iphone służbowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym, będącej liderem w branży spedycji oraz importu drewna.