Koordynator BHP, Specjalista ds BHP - Lublin

Asekor

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Nadzór BHP na projekcie budowlanym w Lublinie.
Kontrakt managerski. Możliwość współpracy przy realizacji i nadzorze projektów budowlanych na terenie całego kraju.
Wynagrodzenie uzależnione od samodzielności oraz zaangażowania.

Kontakt: 507205353

Wymagania

Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja czasu pracy, dyspozycyjność, silna osobowość.

Prezentacja firmy

Firma ASEKOR zajmuje się kompleksową obsługa BHP projektów budowl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Premie, dodatki:
uzależnione od wyników
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie