kontroler załadunku/rozładunku

Randstad Polska Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z kapitałem zagranicznym,
poszukujemy kandydata na stanowisko

Nr ref.: 25595
Praca stała
Lokalizacja: Swarzędz

Zakres obowiązków:
  • nadzór i kontrola w strefie załadunku/rozładunku (duże gabaryty)
  • asystowanie kierowcom podczas rozładunku/załadunku
  • przeprowadzanie instruktażu dla kierowców w zakresie przestrzegania standardów jakości
  • kontrola kierowców przy wyeliminowaniu niezgodności przed opuszczeniem placu
  • raportowanie wyników z przeprowadzonych kontroli
  • współpraca z operatorem placu w zakresie odbiorów jakościowych załadunków i rozładunków, możliwości przerobowych, terminowych odpraw celnych
  • uczestnictwo w inspekcjach na placu
  • dorywczo wsparcie w pracach biurowych (obsługa komputera, kontakt telefoniczny z Klientem)

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na stanowiskach związanych z obsługą magazynu
  • znajomość dokumentacji magazynowej
  • znajomość programu magazynowego
  • obsługa komputera
  • dokładność i rzetelność
  • motywacja do pracy

Oferta:
  • praca w firmie o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilizacja zawodowa
  • umowa o pracę
  • ciekawe i zróżnicowane zadania

Oferta bardzo pilna, prosimy o pilne aplikowanie.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)