kontroler procesów dystrybucyjnych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

 Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla jednego ze swoich Klientów -  Lidera w branży produkcji oświetlenia w  Pabianicach poszukuje kandydatów/-ek na stanowisko:

Nr ref.: 33509
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:
  •  Kontrola statystyczna procesu dostaw zewnętrznych materiałów i towarów (w tym repaletyzacji)
  •  Kontrolę poprawności alokacji w procesach dostaw materiałowych i półproduktów, oraz w procesach wysyłek i dostaw zwrotów produkcyjnych
  •  Kontrolę poprawności pobrań w procesach wysyłek wyrobów gotowych, towarów, lokalizacja nie odnalezionych pozycji w procesie kompletacji wysyłki
  • Korektę systemową (w SAP) i fizyczną (alokacja /realokacja) rozbieżności powstałych w procesach dostaw i wysyłek - wewnętrznych

Oczekiwania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • znajomość systemów gospodarki magazynowej - program SAP
  • doświadczenie na pokrewnym stanowisku, np kontrola jakości
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • umowę o pracę
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • pracę w dużej, międzynarodowej, stabilnej firmie
  • opieka konsultanta na terenie zakładu pracy
  • stołówka dla pracowników, obiady w atrakcyjnej cenie
  • parking dla pracowników
  • praca w miłej atmosferze

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)