Kontroler Komercyjny

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie Business Partnerem dla działu Sprzedaży i Marketingu. Jej zadaniem będzie przygotowywanie analiz mających na celu wsparcie Kadry Kierowniczej w procesie podejmowania decyzji biznesowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozpoznawalna organizacja z branży FMCG. Firma wiodąca w swoim sektorze.

Opis stanowiska

  • Analiza rentowności i wyników poszczególnych klientów, produktów oraz projektów
  • Współpraca z działami sprzedaży i marketingu - rekomendowanie działań na podstawie dokonanych analiz
  • Ocena zyskowności nowych inwestycji i produktów wprowadzanych na rynek
  • Aktywny udział w przygotowywaniu budżetu rocznego oraz analiza odchyleń
  • Koordynacja zamknięć cyklicznych
  • Kontrola i analiza kosztów marketingowych
  • Ocena efektywności akcji promocyjnych
  • Przygotowywanie prezentacji i wspieranie Kadry Kierowniczej w podejmowaniu decyzji biznesowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Minimum 4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze controllingu finansowego i komercyjnego
  • Doświadczenie w branży FMCG
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność prezentacji danych
  • Umiejętność wyciągania syntetycznych wniosków z przygotowanych analiz i raportów
  • Proaktywność, wychodzenie z inicjatywą

Oferujemy

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity. Lokalizacja to centrum Warszawy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page