Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Kontroler Jakości

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: Zabrze

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Zakres obowiązków:
- kontrola wyrobu zgodnie z dokumentacją technologiczną
- posługiwanie się sprzętem kontrolno-pomiarowym
- dokumentowanie wyników pomiarów i badań w dokumentacji technologicznej, kartach kontrolno- pomiarowych, w kartach badań, orzeczeniach i planach kontroli jakości,
- wystawianie kart niezgodności dla wyrobów niezgodnych z wymaganiami oraz ich oznakowanie,

Wymagania:
- wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
- umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym - warunek konieczny
- umiejętność pracy w zespole
- sumienność, zaangażowanie
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- bogaty pakiet socjalny
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.