ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Kontrola jakości dostarczanych mediów takich jak płyty, książki
  • Skanowanie i etykietowanie sprawdzanych mediów w trakcie kontroli
  • Wspomaganie procesu transportu wewnętrznego

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Znajomość języka polskiego

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w systemie dwuzmianowym (6-14.10 i 14.10-22.20) , WOLNE WEEKENDY (dla chętnych możliwość pracy za dodatkowym wynagrodzeniem) w firmie będącej jednym z liderów niemieckiego rynku pracy
  • Umowę o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy
  • Wynagrodzenie 15-17zł brutto/1h , gdzie pierwsza podwyżka jest już po 6 tygodniach !
  • Premia miesięczna frekwencyjna do 300zł brutto
  • Premia roczna uzależniona od stażu pracy
  • Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy na danym stanowisku
  • Bezpłatny transport pracowniczy ze Szczecina dostosowany do Twoich zmian pracy
  • Darmowe owoce każdego dnia, premie dla uczciwych
  • Praca w przyjacielskiej atmosferze, gdzie organizowane są imprezy integracyjne
  • Możliwość rozwoju w firmie, zdobywania cennego doświadczenia i brania udziału w wewnętrznych rekrutacjach
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów pozapłacowych ManpowerGroup Premium, w tym: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Medicover, ubezpieczenia PZU, atrakcyjnych zniżek na naukę j. obcych, a także kuponów rabatowych do sklepów internetowych, pizzerii, restauracji i wielu innych miejsc
  • miejsce pracy: okolice Szczecina

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials