Opis stanowiska pracy

Opis zadań

  • kontrola jakościowa dostaw materiałów, kontrola w trakcie procesu produkcyjnego,
  • dokumentowanie badań,
  • praca z wykorzystaniem metod badawczych: badania nieniszczące

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności mechanicznej,
  • język angielski w mowie i piśmie, dodatkowo premiowany język niemiecki i rosyjski. (Wykształcenie ukończone lub kontynuowane na 5-roku studiów).

Warunki zatrudnienia

  • Początek zatrudnienia od umowy na okres próbny , dalsze zatrudnienie na czas określony i nieokreślony.
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej.

Prezentacja firmy

Nasze początki sięgają roku 1963, kiedy to zaczęliśmy swoją dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca BPO / outsourcing, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji