Opis stanowiska pracy

Firma EcoWipes jest jednym z czołowych producentów  wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie.

W związku z dalszym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, do zatrudnienia na stanowisku:

Kontroler Jakości
(BRANŻA HIGIENICZNO-KOSMETYCZNA)

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Nowym Dworze Mazowieckim

Oferujemy:

  • umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy,
  • dobre warunki pracy- brak czynników szkodliwych (czysto i ciepło),
  • dodatek za dojazdy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • bogaty Fundusz Socjalny (paczki, bony podarunkowe),
  • ubezpieczenie grupowe na życie (z możliwością ubezpieczenia współmałżonka) finansowane przez pracodawcę.

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, w ramach Działu Kontroli Jakości, będzie odpowiedzialna między innymi za:

  • badanie jakości oraz ocenę zgodności surowców, półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami,
  • prowadzenie dokumentacji kontrolno-jakościowej,
  • sporządzanie raportów,
  • udział w procesach postępowania z wyrobem niezgodnym i reklamacjami,
  • obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego,
  • wsparcie pracowników produkcji w zakresie zagadnień jakościowych,
  • archiwizację wzorów produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe (biologia,  technologia żywienia, towaroznawstwo, chemia),
  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym,
  • znajomość zagadnień i procesów jakościowych w firmie produkcyjnej,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • odpowiedzialność , rzetelność i dokładność w pracy, dyspozycyjność,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • umiejętność współpracy z innymi, w celu osiągania założonych celów,
  • silna motywacja do pracy i chęć rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Prawo / Prokuratura, Praca Inne