Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży stalowej zatrudni pracownika na stanowisko:

Kontroler jakości

Zadania:

• Kontrola i odbiór wykonania złączy spawanych, wymiarów, zabezpieczenia antykorozyjnego stalowych elementów konstrukcji i aparatów

Wymagania

Oczekujemy:

• Doświadczenia zawodowego w branży min.5 lat

• Mile widziane kursy i uprawnienia zawodowe

• Dokładności, uczciwości, samodzielności

Oferujemy:

• Prace dwuzmianową ( 7-15 i 15-23)

• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

• Szkolenia wdrażające

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne