PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Murów k. Opole, Kluczbork

Obowiązki:

  • Kontrola jakości przyjmowanego surowca drzewnego i nadzór dostaw
  • Sporządzanie raportów jakościowych i wprowadzanie dostaw surowca
  • Zbieranie danych jakościowych w trakcie procesu produkcyjnego
  • Wsparcie produkcji w ustalaniu i podejmowaniu działań korygujących

Wymagania:

  • Wykształcenie na poziomie min. średnim (preferowane z zakresu technologii drewna)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (co najmniej 2-3 letnie), mile widziane w firmie produkcyjnej w branży przetwórstwa drzewnego przy dostawach surowca drzewnego
  • Dobra znajomość środowiska MS Office oraz zdolność do obsługi wewnętrznych systemów informatycznych
  • Wysoka motywacja do pracy i precyzyjność przy realizacji zadań oraz umiejętność pracy w zespole ukierunkowane na skuteczną realizację założonych celów
  • Wysoka umiejętność organizacji pracy własnej oraz działania pod presją czasu (terminowość przy realizacji zadań)
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2- zmianowym

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w Lasach Państwowych przy sprzedaży surowców drzewnych

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i systemy premiowe
  • Możliwość rozwoju
Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl